Skip to the main content

Competities

wintercompetitie 2026/2027
RangPaarScorePunten
1Leony Koeman & Marleen Kroezen444040
2Vera Baars & Tineke Houbraken721022
3Fenna Kremer & Rein van der Veen290016
4Ellen Botman & Jos Oud289012
5Jos van Daalen & Paula Olivier290010
6Nico Neuvel & Ren? Ootes28609
7Bert Kreuk & Eveline Patist29008
8Koen de Groote & Peter Naarding41807
9Tiny van der Jagt & Corrie Wissink14606
-10Babs Dekker & Hans Besseling14603
-10Jan Neuvel & Sjef de Wit14303
-12Gerard Groot & Harm Zwier0-3
-12Hans Roelofsen & Theo Prins0-3
-12Ton Dekker & Ruud Meester0-3
15Ria Boon & Els Klein2900-4
-16Truus Ruiter & Annie Ruiter0-5
-16Ellen Schipper & Margo Welker0-5
18Nico Neuvel Pzn & Piet Schouten0-9
Totaalstand seizoen 2025-2026
RangPaar Totaal5e Periode 4e Periode 3e Periode 2e Periode1e Periode
1Fenna Kremer & Rein van der Veen1787,10347,17386,01381,60344,94327,38
2Paula Olivier & Jos van Daalen1766,86337,39366,50392,22324,82345,93
3Koen de Groote & Peter Naarding1750,16322,59401,36382,76313,39330,06
4Gerard Groot & Harm Zwier1711,47303,44383,18369,02330,23325,60
5Eveline Patist & Bert Kreuk1702,51338,16347,72378,99318,03319,61
6Nico Neuvel & René Ootes1694,13306,02382,63365,71336,91302,86
7Ellen Botman & Jos Oud1674,54297,49368,68370,12305,36332,89
8Jan Neuvel & Sjef de Wit1615,19293,28371,84345,43292,81311,83
9Vera Baars & Tineke Houbraken1603,34304,70363,92350,96302,93280,83
10Babs Dekker & Hans Besseling1576,65302,71336,18341,87297,84298,05
11Co Koeman & Klaas Kroezen1551,72303,93344,35339,44*279,39294,61
12Thea de Wit & Piet Roozendaal1480,32278,45324,87323,82*261,35291,43
* = paren krijgen voor deze score het gemiddelde van alle andere gespeelde periodes